Aktualności

Darmowe przejazdy od Mikołaja

Darmowe przejazdy od Mikołaja

W Mikołajki mieszkańcy Warszawy, Wrocławia i Trójmiasta jeżdżą taksówkami EcoCar za free
Z okazji Mikołajek, jak co roku przygotowaliśmy specjalną akcję. W niedzielę, 6 grudnia taksówkarze-Mikołaje i Mikołajki rozdają bezpłatne przejazdy i świąteczne upominki. Można też zdobyć gotówkę na przejazdy taksówkami EcoCar. Zaczynamy 6 grudnia o godzinie 00:01.

Taksówkowych Mikołajów trzeba szukać w aplikacji mobilnej EcoCar (dostępna dla użytkowników systemu Android i iOS). Aplikacja daje możliwość wyboru kierowcy – w aplikacji widzimy jego zdjęcie. Tego dnia zobaczycie w aplikacji specjalnie oznaczonych kierowców. Każdy kto ZŁAPIE MIKOŁAJA W APLIKACJI ECOCAR otrzyma bezpłatny przejazd w wybrane miejsce w danym mieście. Akcja obejmuje wszystkie miasta, w których działa firma: Warszawę, Wrocław i Trójmiasto. Dla wszystkich podróżujących przygotowaliśmy także świąteczne upominki.

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z darmowego przejazdu*?

Należy zamówić taksówkę przez aplikację mobilną EcoCar i wybrać w aplikacji kierowcę, który tego dnia założył czapkę Mikołaja.

Odbierz doładowanie na kolejne przejazdy ekologicznymi taksówkami
Dodatkowo dla aktywnych facebookowiczów i użytkowników Instargam przygotowaliśmy bonusową atrakcję. Każdy, kto zrobi sobie tego dnia zdjęcie w taksówce EcoCar i wstawi je na profil EcoCar na facebooku lub na swój Instagram z hashtagiem #ecocartaxi otrzyma doładowanie na przejazdy ekologicznymi taksówkami. 


*Darmowy przejazd jest ograniczny cenowo i obejmuje przejazdy w granicach miasta.


<< powrót