Aktualności

Darmowe przejazdy z okazji Dnia Ojca

Darmowe przejazdy z okazji Dnia Ojca

 

Już po raz kolejny świętujemy razem z Wami i fundujemy darmowe przejazdy taxi. Tym razem z okazji Dnia Ojca. Wcześniej to mamy w dniu swojego święta mogły korzystać bezpłatnie z taksówek. Akcja prowadzona będzie we wszystkich lokalizacjach EcoCar: w Warszawie, Wrocławiu i Trójmieście.

Według tegorocznych badań przeprowadzonych przez Ipsos, najwięcej osób uznało, że w Dniu Ojca ich tata najbardziej ucieszy się ze wspólnie spędzonego czasu. 23 czerwca wszyscy ojcowie razem ze swoimi dziećmi będą mogli więc bezpłatnie podróżować  taksówkami EcoCar w Warszawie, Wrocławiu i w Trójmieście. To doskonałe rozwiązanie, aby tego dnia wygodnie pojechać w ulubione miejsce.

Co zrobić, aby otrzymać darmowy przejazd?

Wystarczy zamówić taksówkę przez aplikację mobilną EcoCar i w dodatkowych informacjach dla kierowcy wpisać hasło: Dzień Ojca. Aplikacja dostępna jest w sklepach Google Play oraz App Store. W podróż taksówką należy koniecznie zabrać swojego potomka.

Pobierz aplikację mobilną EcoCar:

Dodatkowe bonusy w postaci voucherów

Ponadto każdy kto na fanpage’u EcoCar lub Instagramie udostępni zdjęcie ze swoim dzieckiem w podróży, otrzyma voucher o wartości 50 zł na przejazdy taksówkami EcoCar. Zdjęcia należy oznaczyć hashtagiem #ecocartaxi i przesłać do końca czerwca.

Akcja promocyjna trwa 23 czerwca, w godz. 14:00-20:00. Kurs darmowy jest przeznaczony wyłącznie dla ojców podróżujących z dzieckiem. Jeden użytkownik aplikacji może skorzystać tylko z jednego darmowego przejazdu. W akcji mogą wziąć udział wyłącznie klienci indywidualni, którzy nie posiadają umowy na przejazdy bezgotówkowe. Darmowy przejazd obowiązuje do kwoty 50 zł. 

SPRAWDŹ NASZE WSZYSTKIE PROMOCJE DLA UŻYTKOWNIKÓW APLIKACJI MOBILNEJ ECOCAR: PROMOCJE

 


<< powrót