Aktualności

Nowy Hyundai IONIQ w EcoCar

Nowy Hyundai IONIQ w EcoCar

Flota EcoCar S.A. wzbogaciła się o kolejne auta hybrydowe. Jako pierwsi na polskim rynku taxi wprowadziliśmy najnowsze hybrydy Hyundai IONIQ.

Nowe taksówki Hyundai IONIQ Hybrid wyjechały na ulice Warszawy, jednak już niedługo pojawią się w pozostałych aglomeracjach, w których działa EcoCar: we Wrocławiu i w Trójmieście.

Misją EcoCar jest dbałość o ekologię. Kierujemy się nią we wszystkich działaniach biznesowych. Nasza flota samochodowa, wzmocniona o kolejne hybrydy – nowoczesne Hyundai IONIQ. To najpotężniejsza flota hybrydowych aut ze wszystkich korporacji taksówkowych działających w Polsce powiedział Robert Radoszewski, Prezes Zarządu EcoCar S.A.. Podkreślił też, że: – dbałość o środowisko nie kończy się tylko na wyborze odpowiednich pojazdów. Te idee widoczne są również w całym procesie obsługi klienta. Plastikowe karty i vouchery zastąpiliśmy identyfikacją klienta po numerze telefonu oraz EcoKodami, a system do zarządzania ruchem taksówek dobiera optymalną trasę do Klienta i kieruje do niego tą najbliższą taksówkę. Nasi kierowcy przechodzą też szkolenia z tzw. eko-driving’u i są nagradzani za zgodną z nim jazdę.

Hyundai IONIQ zdobył już ponad 13 nagród w Europie, w tym kilka tytułów Samochód Roku i prestiżową nagrodę Red Dot Design. W produkcji elementów wykończenia wnętrza wykorzystano naturalne surowce: trzcinę cukrową (podsufitka i dywaniki), sproszkowane drewno i pył wulkaniczny (panele drzwi), olej sojowy (farby).

 

 


<< powrót