Aktualności

Taxi dla kibiców Trefla

Taxi dla kibiców Trefla

15% rabatu na hybrydowe taksówki dla kibiców Trefla

Już od 11 lutego, razem z Treflem grają hybrydowe taksówki EcoCar. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę. Wszyscy kibice drużyn Trefla podróżujący po Trójmieście mogą korzystać z 15% rabatu dedykowanego specjalne dla nich. Rabat obowiązuje aż do końca sezonu 2016/2017. Można z niego skorzystać w dniu meczu jednej z drużyn – LOTOSU Trefla Gdańsk, Atomu Trefla Sopot i Trefla Sopot.  Wystarczy podać hasło TREFL. Nieważne dokąd jedziesz, ważne, że jesteś z nami i kibicujesz!

Jak skorzystać z promocji dla kibiców?

  1. Zamów taksówkę dzwoniąc pod numer telefonu 123456789 lub za pomocą aplikacji mobilnej EcoCar (dostępna w Google Play oraz App Store).
  2. Podczas składania zamówienia podaj hasło TREFL: powiedz je konsultantowi podczas rozmowy telefonicznej lub wpisz hasło w „Informacji dla kierowcy” w aplikacji mobilnej.
  3. Rabat 15% zostanie wprowadzony przed rozpoczęciem kursu.
  4. Ciesz się przejazdem i kibicuj razem z nami!
  5. Zapłać za kurs jak Ci wygodniej - w każdej taksówce możesz zapłacić kartą lub aplikacją mobilną.

Promocja obowiązuje do końca sezonu 2016/2017 i obejmuje kursy na terenie Trójmiasta i okolic. Promocje i rabaty nie łączą się.

Całe Trójmiasto w jednej strefie

Z EcoCar w granicach Trójmiasta jeździsz tylko na pierwszej (2,40 zł/km, stawka dzienna) lub drugiej taryfie (3,60 zł/km, stawka nocna i świąteczna). 


<< powrót