Aktualności

26 maja MAMY jeżdżą za darmo

26 maja MAMY jeżdżą za darmo

26 maja zielono-białe taksówki EcoCar wożą mamy zupełnie bezpłatnie. Akcja działa we wszystkich lokalizacjach EcoCar: w Warszawie, Wrocławiu i Trójmieście. Wystarczy zamówić taksówkę przez aplikację i wpisać hasło Dzień Matki. Mamy mogą także otrzymać vouchery na przejazdy taksówkami.

EcoCar po raz kolejny świętuje Dzień Matki w całej Polsce. 26 maja ekologiczne taksówki bezpłatnie podwiozą mamy we wskazany adres, żeby w tym szczególnym dniu mogły sprawnie podróżować i jak najdłużej cieszyć się czasem spędzonym ze swoimi pociechami.

Co zrobić żeby otrzymać gratisowy przejazd?

Wystarczy zamówić taksówkę przez aplikację mobilną EcoCar i w dodatkowych informacjach dla kierowcy wpisać hasło: Dzień Matki.

To jeszcze nie koniec atrakcji! Do zgarnięcia vouchery na darmowe przejazdy

Ponadto każda mama może zdobyć voucher o wartości 50 zł na przejazdy taksówkami EcoCar. Jak to zrobić? Wykonaj zdjęcie ze swoim dzieckiem w podróży, w taksówce EcoCar lub innym dowolnym środku transportu i udostępnij je na fanpage’u EcoCar lub Instagramie z hashtagiem #ecocartaxi. Zdjęcia należy przesyłać do końca maja. 

Pobierz aplikację mobilną EcoCar:

Akcja promocyjna trwa 26 maja, w godz. 6:00-23:59. Jeden użytkownik aplikacji może skorzystać tylko z jednego darmowego przejazdu. W akcji mogą wziąć udział wyłacznie klienci indywidalni, którzy nie posiadają umowy na przejazdy bezgotówkowe. Darmowy przejazd obowiązuje do kwoty 50 zł.

 SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE TUTAJ.

 


<< powrót